• /photos/0000/8540/zdj_cia_TOP_01_slideshow.png
 • /photos/0000/8546/zdj_cia_TOP_03_slideshow.png
 • /photos/0000/8552/zdj_cia_TOP_02_slideshow.png
ZAPRASZAMY: pn - pt. 9 - 13  i  16 - 20 /  sb. 9 - 13 / nd. 11 - 13  TEL. 22  241 10 27   strzyżenia - 501 947 999

SKLEPIK

 •  SPRZEDAŻ KARM BYTOWYCH ORAZ DIET LECZNICZYCH (szeroka oferta)
 •  
 •  PREPARATY DO PIELĘGNACJI SKÓRY (szampony, odżywki, płyny do czyszczenia małżowin usznych, okolic oczu, preparaty do pielegnacji popekanych opuszek)
 •  
 •  SUPLEMENTY DIETY (witaminy, chondroprotektyki, immunostymulatory, pre - i pro- biotyki, preparaty poprawiające stan sierści i przyspieszające linienie itp)
 •  
 •  PREPARATY PRZECIWPASOŻYTNICZE ( zabezpieczenie przeciwko kleszczom, pchłom, środki przeciw pasożytom wewnętrznym)
 •  
 •  PREPARATY DO UTRZYMYWANIA HIGIENY JAMY USTNEJ (szczoteczki do zębów. pasty dentystyczne)
 •  
 • i wiele wiele innych
 •  
MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIEŃ

 
OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ KARM.
W TYM ROKU DODATKOWO POSZEZYLIŚMY NASZĄ OFERTĘ.     


             


    

    
 

ZAPRASZAMY


Zadzwoń (22) 241-10-27, napisz info@przyforcie.pl 
i zapytaj, czy mamy na stanie interesującą się karmę
lub na kiedy mozemy ją dla Ciebie sprowadzić


                                          

 

Biopur

BIOPUR opatrzone Międzynarodowym Certyfikatem BIO, to pełnowartościowe, kompletne i zbilansowane hypoalergiczne karmy, ze 100% zawartością organicznych składników o najwyższej dostępnej jakości ekologicznej. Wszystkie składniki pochodzą z organicznych hodowli lub upraw i spełniają najwyższe normy jakościowe, stawiane produktom ekologicznym.Wszystkie zwierzęta hodowlane, z których pochodzi mięso stosowane w karmach BIOPUR karmione są wyłącznie na ekologicznych pastwiskach oraz w 100% ekologiczną paszą. Ich mięso nie zawiera hormonów ani antybiotyków. W karmach BIOPUR nie ma produktów ubocznych, sztucznych konserwantów, polepszaczy smaku, barwników, składników przetwarzanych genetycznie czy sztucznych antyoksydantów.  W każdej z karm znajduje się jedynie jedno źródło białka pochodzenia zwierzęcego – karmy BIOPUR są więc doskonałym pokarmem dla zwierząt z alergiami pokarmowymi lub z zaleconą przez weterynarza monodietą.  Dla psów podatnych na problemy zdrowotne polecamy linię specjalistyczną BIOPUR, oferującą karmy wspierające organizm zwierzęcia w walce ze schorzeniami wątroby, serca, nerek, układu pokarmowego, skóry i sierści, alergią i nadwagą.


BIOPUR - MARKA PRZYJAZNA ZWIERZĘTOM i ŚRODOWISKU: Najwyższej jakości mięso pochodzi z kontrolowanych ekologicznych farm hodowlanych, w których stosowane są zasady humanitarnego traktowania zwierząt zgodnie z wymogami UE dla hodowli ekologicznych (wolny wybieg, pastwiska spełnia-jące potrzeby pokarmowe i behawioralne zwierząt, ściółka i odpowiednia przestrzeń do leżenia, zakaz uwiązywania, transport na krótkim dystansie i humanitarny ubój).

 

       

ZiwiPeak

Nowozelandzkie, w 100% naturalne hypolargiczne karmy i mięsne smakołyki najwyższej światowej klasy ULTRA PREMIUM. Wszechstronne właściwości prozdrowotne. Bez zbóż, wypełniaczy, sztucznych konserwantów, produktów ubocznych, sztucznych konserwantów, substancji barwiących zapachowych i smakowych. Żaden składnik nie przetwarzany genetycznie (GMO). 85% mięsa w karmie suchej, 66% mięsa w karmie mokrej, 90% mięsa w smakołykach. Unikalny proces produkcji - bez przetwarzania składników w wysokich temperaturach - zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze. 95% przyswajalności! Idealnie zbilansowana. Wszystkie składniki pochodzą z organicznych i ekologicznych hodowli z Nowej Zelandii, wszystkie posiadają certyfikaty najwyższej klasy spożywczej. Skomponowane zgodnie z normami żywieniowymi AAFCO oraz zgodne z normami UE.Przeznaczone dla psów każdej rasy i w każdym wieku  - od szczenięcia do seniora.


100% naturalnym bogactwem smaku i zapachu potrafią skusić nawet największego psiego niejadka. 


Najwyższe notowania w międzynarodowych rankingach karm !